Dwunastego stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018. 
 
Uczniowie wyróżniający się w nauce
– średnia ocen  4,75 i  więcej
oraz bdb  lub wzorowe zachowanie:
 
Klasa IVa:
Flejter Gabriel   śr. 4,91 zach. bardzo dobre
Marysz Natasza śr. 4,85 zach. bardzo dobre
Olek Maja  śr. 4,77 zach. bardzo dobre
 
Klasa IVb:
Małaczek Szymon śr. 5,30 zach. wzorowe
Życka Aleksandra śr. 5,23 zach. wzorowe
Prymaczuk Jakub śr.5,07 zach. bardzo dobre
 Abramowicz Katarzyna  śr. 5,02 zach. wzorowe
 Chałstowski Michał śr. 4,98 zach. bardzo dobre
Maciejewski Alan śr. 5,02 zach. wzorowe
Kulewski Miłosz śr. 4,98 zach. bardzo dobre
Grześkowiak Damian śr. 4,89 zach. wzorowe
Borowski Jakub śr. 4,82 zach. bardzo dobre
Cecot Hubert . 4,80 zach. bardzo dobre
 
Klasa V:
Staniszewska Paulina śr. 5,41 zach. wzorowe
Malicka Elzbieta śr. 5,39 zach. wzorowe
Głażewska Magdalena śr. 5,30 zach. wzorowe
Reda Rafał śr. 5,14 zach. bardzo dobre
Jakubowski Stanisław śr. 4,85 zach. bardzo dobre
Klepacka Julia śr. 4,84 zach. wzorowe
Chomicz Weronika śr. 4,80 zach. wzorowe
 
klasa VI:
Grodkowska Amelia śr. 5,20 zach. wzorowe
Małaczek Dominik śr. 4,95 zach. bardzo dobre
Biniek Nikodem śr. 4,89 zach. wzorowe
Biniek Ignacy śr. 4,77 zach. bardzo dobre
 
Klasa VIIa:
Grodkowska Natalia śr. 5,29 zach. wzorowe
 
klasa VIIb:
Wrzesińska Kinga śr. 4,77 zach. bardzo dobre
 
Uczniowie ze 100% frekwencją:
Klasa III a:
Kraiński Klaudiusz
Klasa IIIb:
Adamczuk Nadia
Siekierzycka Zofia
Watemborska Natalia
Klasa IVb:
Chałstowski Michał
Maciejewski Alan
Życka Aleksandra 
Klasa V:
Jakubowski Stanisław
Klasa VI:
Grodkowska Natalia
Rutkowska Magdalena
Klasa VIIa:
Grodkowska Natalia
Jaworska Nikola

Sukcesy w konkursach

Bawimy się w matematykę

Do półfinału  konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Klasa IV:
Życka Aleksandra
Małaczek Szymon
Klasa V:
Jakubowski Stanisław
Słowik Mateusz
Staniszewska Paulina
Orłowska Diana
Klasa VI:
Grodkowska Amelia
Rutkowska Magdalena
Klasa VII:
Grodkowska Natalia
Widera Igor

W półfinale gminnego konkursu Ortografik reprezentować naszą szkołę będą:

Klasa V:
Malicka Elżbieta
Reda Rafał
Z  klas VII:
Natalia Grotkowska
Amelia Morawian
Marta Todorska

Decyzją Rady Pedagogicznej za podjęty trud pracy kierunku w kierunku własnego rozwoju nagrody otrzymują:

Sebastian Orłowski  klasa IIIb
Aleks Sadkowski klasa  IVb
Weronika Jaworska  klasa IVb
Michał Sadkowski klasa VI
Filip Spychalski klasa VI
Natan Kijańczuk klasa VI

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza w Tanowie

ul. Szczecińska 31, 72-004 Tanowo,

Zachodniopomorskie, Polska

tel. 91 312 66 24

fax. 91 312 69 81

NIP: 851 31 17 912

sekretariat@sptanowo.pl