SZANOWNI RODZICE PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW!

SZANOWNI RODZICE PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW!

 Działając na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do klasy pierwszej i do oddziałów przedszkolnych umieścimy na stronie internetowej szkoły.

Oświadczenie woli (dostępne na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja) – wypełnione i zeskanowane lub zdjęcie dokumentu, można przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 30.03 do 1.04.202 r. Można też przesłać uproszczoną wersję oświadczenia e-mailem (ma być to treść wpisana w e-mailu, nie w załączniku) typu:

 Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tanowie

Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka wpisać imię i nazwisko, urodzonego:………………………..

do klasy pierwszej/ do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Jerzego Noskiewcza w Tanowie/Szkole Filialnej w Pilchowie w roku szkolnym 2020/2021.

………………………………… data, imię i nazwisko rodzica/ opiekuna

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie

ul. Szczecińska 31, 72-004 Tanowo,

Zachodniopomorskie, Polska

tel. 91 312 66 24

NIP: 851 31 17 912

sekretariat@sptanowo.pl