Formy pomocy psychologiczno - pedagogicznej w roku szkolnym 2018/19

 
L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Dzień Sala Godzina
1 Beata Abyzow Kółko różańcowe środa 13 14.40- 15.25
2 Dorota Błaszczyk Zajęcia rozwijające
- koło teatralne
poniedziałek biblioteka 13.45-15.20
3 Anita Dąbrowska

zajęcia rozwijające,
koło gier planszowych 

poniedziałek, wtorek klasa 1 13,45-14,30
5 Lidia Dzięcioł Zajęcia rozwijające wtorek i czwartek  komputerowa 12.50-13.35
6 Katarzyna Faluta Koło szachowe środa i czwartek klasa 2 13.45-14.30
7 Alicja Giza

konsultacje z j. niemieckiego
dla uczniów kl. VII i VIII

czwartek 16 15:25 - 16:10
9 Przemysław Grabicki SKS z piłki nożnej poniedziałek boisko,hala 15.00 - 16.00
10 Bożena Ilczuk

konsultacje z matematyki
dla uczniów kl. V-VII;

uczniowie z orzeczeniami

środa, czwartek 14 śr:13.35-15.35;
czw:13.45-14.30
11 Anna Kaźmierowska

Zajęcia rozwijające
kompetencje
z j. angielskiego;
dodatkowa lekcja języka angielskiego

czwartek  10 13:45- 14:30; 10:50-11:35
12 Joanna Kropiwiec

zajęcia rozwijające
myślenie matematyczne

czwartek  1  14:40-15:25; 15:25-16:10
13 Agnieszka Kryzan

koło języka polskiego;
zajęcia rozwijające
kompetencje humanistyczne

poniedziałek,
wtorek
37; 13 13.45-14.30; 14.40-15.25
14 Izabela Litwicka

zajęcia rozwijające
umiejętności uczenia się 

wtorek,
środa
28 12:40-13:25
15 Agnieszka Łabecka

zajęcia wyrównawcze
z j. polskiego,
koło j. polskiego

wtorek,
środa
37 13.45 - 14.30; 12.50-14.30; 14.40-15.25
16 Jan Matura SKS wtorek, czwartek  SG 12.50-13.35
17 Melania Peda koło przyrodnicze środa 13 13.45- 14.30
18 Urszula Roszak koło polonistyczne wtorek 20 13.45-15.25
19 Sendłak Agnieszka koło jęz. angielskiego czwartek 16 15:35 - 16:30
20 Dorota Sobolewska koło j. angielskiego kl. IV,V środa 31 12.45-14.30
21 Małgorzata Stawarz

Zajęcia rozwijające
kompetencje komunikacyjne

poniedziałek,
czwartek
gab. log. pn.14.00-14.45 , czw.12.50-13.35
22 Elżbieta Stawińska koło plastyczne środa 28 12.30 - 14.00
23 Barbara Śrama gimnastyka korekcyjna poniedziałek SG 11.45 - 12.30
24 Beata Urbanowicz Chór  szkolny poniedziałek 15 14.40-15.25
25 Urszula Wincek zajęcia rozwijające środa i piątek 15 12.50 - 13.35
26 Hanna Wróblewska

zajęcia rozwijające
umiejętności matematyczne
koło informatyczne

poniedziałek,
wtorek
sala
komputerowa
14.40 - 15.25
27 Hanna Wróblewska zajęcia wyrównawcze klasa 4 środa 14 14.40 - 15.25
28 Barbara Śrama SKS z piłki nożnej piątek SG 14.40 - 15.25

 

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza w Tanowie

ul. Szczecińska 31, 72-004 Tanowo,

Zachodniopomorskie, Polska

tel. 91 312 66 24

fax. 91 312 69 81

NIP: 851 31 17 912

sekretariat@sptanowo.pl